RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa Strona Główna RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa
www.RadioSAR.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
szpieg - zenada
Autor Wiadomość
gosc
Gość
Wysłany: Sro Gru 17, 2003 8:13 am   szpieg - zenada

witam, czasem slucham saru ale tym razem nei wytrzymalem...

sluchalem tego wywiadu z samorzadem i przedstwaicielami szpiega. zenada. czlowiek prowadzacy nie potrafil naswietlic tematu dla niewtaejmniczonych, zaprosil do studia jakas niewyzyta bande dzikow przekrzykuajcych sie nawzajem. nic nie mozna bylo z tego zrozumiec. nie wspominam o tym ze mikrofon latal od jednego do drugiego, szumy, cmakanie, mlaskanie, pierdzenie na antenie, raz cicho a raz glosno. spojrzcie na to z boku! posulchajcie sobie tego, sami sobie odpoweidzcie czy tego da sie sluchac. aha i jeszcze jedno. tak sie rozgadali ze az cala godzine zabrali czlwoiekowi ktory robi liste rpzebojow. czy was ramowka nie obowiazuje? myslalem ze robeinie radia to nie jest samowolka. bylem poza tym na waszym ircu podczas tego programu, fajnych macie sluchaczy, tylu bredni i steku miesa na k... i ch... w zyciu nie widizalem. przodowal w tym niejaki locyp, ten co u was pracuje, takich debili trzeba zamykac. slyszalem raz audycje tego zjeba, jesli wasz naczelny takei rzeczy toleruje to nie mam wiecej pytan. zamykaja wam portal moze widocznie nie dorosliscie do tego, radia tez nie umiecie robic czy juz w taki samo zachwyt popadliscie?

zazenowany
 
 
wish 
ciężki przypadek


Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 443
Skąd: Jotunheim
Wysłany: Sro Gru 17, 2003 8:55 am   szpieg

Drogi Gościu, jeżeli chodzi o mnie to jestem daleki od samozachwytu, i dam głowę że większość SARowców - a pewnie i wszyscy - także :? Co do Twoich zarzutów:
- "zaprosil do studia jakas niewyzyta bande dzikow przekrzykuajcych sie nawzajem" --> to chyba krytyka pod adresem gości, a nie prowadzącego...
- "nie wspominam o tym ze mikrofon latal od jednego do drugiego, szumy, cmakanie, mlaskanie, pierdzenie na antenie, raz cicho a raz glosno" --> no cóż, nie dysponujemy aż takim zapleczem żeby dorównać "jakością" np. pani Olejnik... :wink: na pocieszenie dodam, że ja żadnego "pierdzenia" nie słyszałem :wink: Może nie jestem aż tak uważnym słuchaczem?
- "czy was ramowka nie obowiazuje" - oczywiście, że obowiązuje, ale odpowiedzialni za nią ludzie jak widać (słychać :wink: ) pozwolili na zabrania chwili czasu Liście na rzecz aktualnego i - jak było widać po słuchalności - interesującego tematu. I chwała im za to :D
- "fajnych macie sluchaczy, tylu bredni i steku miesa na k... i ch... w zyciu nie widizalem" (...) "audycje tego zjeba" --> no comment 8)

A skoro nie doroślismy do robienia radia, będziemy wdzięczni za Twoje cenne wskazówki i uwagi, które pozwolą nam w przyszłości uniknąć takich "niemożliwych do zrozumienia" audycji :wink: Pytanie tylko czy ktoś oprócz Ciebie będzie z takiego obrotu sprawy zadowolony...

Pozdrawiam :)
 
 
eMGieBe


Dołączył: 04 Kwi 2003
Posty: 155
Skąd: Gdansk <-> Elblag
Wysłany: Sro Gru 17, 2003 11:26 am   hmmm...

Tak... Wlasciwie, to nie ma to jak wydac osad pod wplywem jednej audycji... Tez jej sluchalem, bylo czuc emocje, mozna bylo uslyszec zdanie obu stron... Moze byly klopoty z "jakoscia" ale to jest problem sprzetu i braku srodkow - staramy sie z tego co mamy wycisnac tyle, ile sie da... Moze prowadzacy nie radzil sobie z "okielznaniem tlumu", ale nie ma on wieloletniej praktyki, tylko sie uczy w tym radiu... jak my wszyscy...
Piszesz, ze "sluchsz czasem SARu"... nie wiem, jak chocby "od czasu do czasu" sluchajac SARu nie udalo Ci sie trafic na takie programy jak "Rock po zmrocku", "Muzyka Drugiego Planu"... czy chocby na przykad "Lista Przebojow", ktora sam wspominales i wiele, wiele innych audycji... Sa ludzie, ktorym zalezy, i robia porzadne programy... przykro mi, ze na zaden nie trafiles, a slowa ktore wypowiadasz, kierujesz do "wszystkich"... ktorzy tu pracuja...

Z drugiej strony, zaczynam sie zastanawiac, czy warto sie starac, robic programy, skoro przez slaba przepustowosc lacza audycje jest w stanie sluchac tylko pare osob, ktore maja cierpliwosc do sluchania "audycji przerywanej"... Oststnio przygotowywalem program jubileuszowy przez caly tydzien... W dniu emisji, okazalo sie, ze lacza byly tak przeladowane, ze nawet w DSach PG nie dalo sie sluchac audycji...

Z innej zas, jeszcze, strony, mam wrazenie, ze nasza "kultura studencka" jest coraz bardziej podobna do "zachodniej, hipermarketowej, konsumpcyjnej, zainteresowanej krzykliwymi tematami" ... jak zreszta cale nasze spoleczenstwo ostatnio... i niestety ludzie zainteresowani robieniem czegos dla "szerszego grona", ludzi "z pasja" jest coraz mniej... i najczesciej uwazani sa przez tych "normalnych" za wariatow...
Ale juz za bardzo odbiegam od tematu... dlatego koncze moje wywody...

Rowniez poirytowany...
Michal "eMGieBe" Giorew, RezySAR
 
 
PiotrS


Dołączył: 03 Kwi 2003
Posty: 123
Wysłany: Sro Gru 17, 2003 2:32 pm   

Uczmy sie na bledach

Z jednej strony uwazam, ze audycja byla potrzebna, temat przewodni ciekawy i wart naglasniania...
...a z drugiej strony, temat przewodni trzeba utrzymywac podczas dyskusji, nie pozwalac rozmowcom na odbieganie od niego (tak jak mialo to miejsce wczoraj) przez co audycja trwa 2 razy dluzej niz powinna i niz jest ku temu potrzeba. Trzeba wzorem przywolywanej p. Olejnik panowac nad goscmi.

Rozmowcow warto zawsze poinstruowac przed audycja czego nie maja robic z mikrofonem, jak maja do niego mowic, podkreslic, ze ćlamknięcia i kaszel sa bardzo "niemedialne". My jako radio mozemy pokazac innym co robic by dobrze wypasc przed mikrofonem.

Uczmy sie na bledach

Poczytajmy, pomyslmy a nastepnym razem bedzie lepiej!

Co do piszacych na IRC'u to zastanowmy sie podczas tak waznych audycji nad potraktowaniem naszego kanalu tak jak moderowanych czatow ze slawnymi ludzmi, robionych np. w WP.
Zakladajac, ze audycja przyciagnie kogos powazniejszego, podajemy na antenie nazwe kanalu, jednoczesnie nasza nazwa poświadczajac za jego jakosc. Jesli ktos zobaczy poziom rozmow... moze nabrac mylnego zdania o samym radiu.


wish napisał/a:
...pozwolą nam w przyszłości uniknąć takich "niemożliwych do zrozumienia" audycji :wink: Pytanie tylko czy ktoś oprócz Ciebie będzie z takiego obrotu sprawy zadowolony...


Unikajmy "niemożliwych do zrozumienia" z technicznego punktu widzenia audycji. Na pewno dbanie o jakosc ucieszy wszystkich.


eMGieBe napisał/a:
Z drugiej strony, zaczynam sie zastanawiac, czy warto sie starac, robic programy, skoro przez slaba przepustowosc lacza audycje jest w stanie sluchac tylko pare osob, ktore maja cierpliwosc do sluchania "audycji przerywanej"


To sie zmieni. Robimy co sie da by poprawic warunki. Testujemy nowe formaty nadawania, ogg i wma, zalatwiamy nowe serwery. Bedzie lepiej!

eMGieBe napisał/a:
mam wrazenie, ze nasza "kultura studencka" jest coraz bardziej podobna do "zachodniej, hipermarketowej, konsumpcyjnej, zainteresowanej krzykliwymi tematami" ... jak zreszta cale nasze spoleczenstwo ostatnio... i niestety ludzie zainteresowani robieniem czegos dla "szerszego grona", ludzi "z pasja" jest coraz mniej... i najczesciej uwazani sa przez tych "normalnych" za wariatow...


To akurat prawda, ale ona w oczy nie kole. Robimy radio dla ludzi z pasja a nie dla "hipermarketowcow" i "sitcomowcow".
_________________
__WT.21:00___KawaZPradem_____
__PT.18:00__ListaPrzebojow_____
 
 
Locyp Devlin


Dołączył: 03 Kwi 2003
Posty: 34
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sro Gru 17, 2003 3:13 pm   

Klaniam sie

" bylem poza tym na waszym ircu podczas tego programu, fajnych macie sluchaczy, tylu bredni i steku miesa na k... i ch... w zyciu nie widizalem. przodowal w tym niejaki locyp, ten co u was pracuje, takich debili trzeba zamykac. slyszalem raz audycje tego zjeba, jesli wasz naczelny takei rzeczy toleruje to nie mam wiecej pytan"

Jesli psizesz o tym ze takie zachowanie jest zle to dlaczego nie odbiegasz od takiego zachowania?
Jesli osobiscie masz mi cos do zarzucenia to moze zrob to osobiscie - chyba ze szczytem Twoich mozliwosci jest anonimowe ukazanie tego co sam prezentujesz :)

Pozdrawiam
_________________
Locyp Devlin
perversion team
idside
GG#440887
 
 
 
wesol

Dołączył: 10 Maj 2003
Posty: 50
Skąd: Gdansk-Zaspa
Wysłany: Sro Gru 17, 2003 7:04 pm   

Mogłbym sprawe przemilczeć ale to co widze to nie jest opinia przypadkowego słuchacza który raz na ruski rok słucha radia, to raczej ktoś bardzo życiowo sfrustrowany, komu nasze radio widocznie bardzo przeszkadza. Gościu, nie chcesz, nie...słuchaj!!! Nikt cie nie prosił o zjeżdzanie radia! Uwagi trzeba umieć przekazywać z klasą, której tobie widocznie brakuje!!!!!!
A tak poza tym to No Comment:)
_________________
Pozdrawiam i na stronkę moją zapraszam:)
 
 
mario

Dołączył: 04 Kwi 2003
Posty: 97
Wysłany: Sro Gru 17, 2003 9:42 pm   

Początkowo nie miałem ochoty odpowiadac na posta naszego "GOSCIA" , ale jak widac nie udało sie :D
Powiem tylko tyle ze wziałem do serca Twoje krytyczne słowa pod naszym adresem mimo iz poziom jaki zaprezentowałes w swojej wypowiedzi budzi moje wątpliwosci czy słyszałeś kiedykolwiek o czyms takim jak kultura osobista.Jesli bedziesz miał na tyle odwagi zeby sie ujawnic to moge udzielic Ci paru lekcji dobrego wychowania :D
pozdrawiam Mariusz Jankowski
_________________
mario
 
 
elwis


Dołączył: 02 Kwi 2003
Posty: 49
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: Nie Gru 21, 2003 11:55 am   

nie jestem pewien ale wydaje mi sie że ten post został wysłany z komputera ze studia naszego... ;]

Pzdr
elwis
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

© www.RadioSAR.pl 2002 - 2006
Mail to radio: sar@radiosar.pl or webmaster: KorKi
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 25