RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa Strona Główna RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa
www.RadioSAR.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Strona i Forum Radia SAR
Autor Wiadomość
ania12scie 
Klaus Barbie


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Cze 2004
Posty: 791
Skąd: gda.
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 9:20 pm   

tak sobie mysle... nie fajniej by wygladaly newsy jakby wprowadzic do nich wyjustowanie?
_________________
Ceterum censeo Karthaginem delendam esse.

 
 
     
buashey 


Wiek: 39
Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 578
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 1:36 pm   

btw. kasujcie botów z listy użytkowników, bo tak będą ciągle spamować.

poza tym istnieją skrypty, które uniemożliwiają spamowanie przez botów [m.in poprzez łączenie się z jakąś ogólnoświatową bazą botów, która ciągle się uaktualnia lub instaluje się jakieś antybotowe opcje przy rejestracji]. Ja się na tym tak bardzo nie znam, ale na innych forach też mieli z tym problemy i sobie poradzili. Jak coś to mogę popytać. Ale na pewno w necie można coś wyszukać.
_________________
 
     
korki 
Site Admin


Wiek: 38
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 186
Wysłany: Sob Cze 09, 2007 10:37 am   

okej, wyswietlanie prowadzenia audycji poprawione

a ja mam takie pytanie - bo wlasciwie to jest gotowe juz od baaaardzo dawna ale nikt o tym nie pamietal, a mi ostatnio sledziu o tym przypomnial - jest mozliwosc zeby kazda audycja miala swoj jakis obrazek ktory moze wyswietlac sie nawet na stronie glownej w momencie trwania audycji, albo tylko jak wejdzie sie w audycje to nad "kto?" wyswietlalby sie obrazek... chcecie cos takiego?bo to jest napisane juz, tylko trzeba by uzupelnic obrazkami.

dodatkowo jestem za tym zeby menu po lewej stronie bylo caly czas rozwiniete - nie bedzie tyle bialego miejsca po lewej i bedzie ulatwiona nawigacja wg mnie.

czekam na opinie
_________________
.:: KorKi ::.
"To protect and to serve"
http://www.goldenline.pl/orest-hrycyna

 
 
     
Gutol 
I like rusty spoons


Wiek: 42
Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 688
Skąd: Leonardo, New Jersey
Wysłany: Sob Cze 09, 2007 1:34 pm   

korki napisał/a:
jest mozliwosc zeby kazda audycja miala swoj jakis obrazek ktory moze wyswietlac sie nawet na stronie glownej w momencie trwania audycji, albo tylko jak wejdzie sie w audycje to nad "kto?" wyswietlalby sie obrazek... chcecie cos takiego?bo to jest napisane juz, tylko trzeba by uzupelnic obrazkami.


Cool! Ja jestem za, ale wydaje mi się (jeśli to technicznie możliwe), że najlepiej to wyjdzie, jeśli obrazek byłby i przy "kto?", i przy "teraz leci", a nie albo-albo... Ale generalnie-jestem za.

korki napisał/a:
dodatkowo jestem za tym zeby menu po lewej stronie bylo caly czas rozwiniete - nie bedzie tyle bialego miejsca po lewej i bedzie ulatwiona nawigacja wg mnie.


Też mi się tak wydaje, dzięki temu wszystko jest bardziej przejrzyste.

I sprawa "na marginesie": w ramówce jest OK, ale jak wejdzie się w team->agenci, to przy Piterku i mnie w "lista przebojów-zapraszamy wkrótce" zamiast liter "ó" są kwadraciki. Dałoby radę coś z tym zrobić?
_________________
"Don't fuck with a Jedi Master, son"
 
 
     
Bonk 
Kataryna

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 340
Skąd: Ustka/Gdańsk
Wysłany: Sob Cze 09, 2007 2:08 pm   

Kwestia zasadnicza - od paru dni nie otwiera się nasza strona kiedy wpiszę www.radiosar.pl. Działa dopiero jako www.sar.pg.gda.pl. U Was jest tak samo?

No i druga kwestia. Zastanawiam się, czy nie byłoby dobrą rzeczą rozbudowanie działu "team" o krótki opis + zdjęcia każdego z agentów SARu. Myślę, że pozwoliłoby to słuchaczom bardziej utożsamiać się z nami.
 
 
     
emila 


Wiek: 42
Dołączyła: 21 Maj 2005
Posty: 573
Skąd: Lębork
Wysłany: Sob Cze 09, 2007 2:19 pm   

Bonk napisał/a:
No i druga kwestia. Zastanawiam się, czy nie byłoby dobrą rzeczą rozbudowanie działu "team" o krótki opis + zdjęcia każdego z agentów SARu. Myślę, że pozwoliłoby to słuchaczom bardziej utożsamiać się z nami.

Ja nie chcę, żeby ktoś się ze mną utożsamiał :wink:
To mogłoby być opcjonalne-moim skromnym zdaniem.
_________________
Nie pocieraj lampy,jesli nie chcesz,zeby wyszedl dżin
 
 
     
Gutol 
I like rusty spoons


Wiek: 42
Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 688
Skąd: Leonardo, New Jersey
Wysłany: Sob Cze 09, 2007 3:12 pm   

Bonk napisał/a:
od paru dni nie otwiera się nasza strona kiedy wpiszę www.radiosar.pl. Działa dopiero jako www.sar.pg.gda.pl. U Was jest tak samo?


Tak samo.

Bonk napisał/a:
czy nie byłoby dobrą rzeczą rozbudowanie działu "team" o krótki opis + zdjęcia każdego z agentów SARu. Myślę, że pozwoliłoby to słuchaczom bardziej utożsamiać się z nami.


Zdjęcie potraktowałbym opcjonalnie, ale taka krótka notka "o sobie samym/samej" to gute idee. Zresztą, zwróć uwagę, że ci z agentów SAR-u, którzy są w tej chwili "uśpieni" (Sway, Kris) coś takiego już mają, w tym miejscu gdzie przy innych jest napisane "brak danych", więc teoretycznie chyba nawet już możemy coś takiego mieć. Kaszaniaste trochę jest tylko to, że każdy agent nie może samodzielnie edytować danych swoich i swoich audycji...

Gutol napisał/a:
jak wejdzie się w team->agenci, to przy Piterku i mnie w "lista przebojów-zapraszamy wkrótce" zamiast liter "ó" są kwadraciki.


Dopisek do tego: tak samo dzieje się z wszystkimi polfontami-każde "ł" czy "ś" widać jako kwadracik.
_________________
"Don't fuck with a Jedi Master, son"
Ostatnio zmieniony przez Gutol Sob Cze 09, 2007 3:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Gutol 
I like rusty spoons


Wiek: 42
Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 688
Skąd: Leonardo, New Jersey
Wysłany: Sob Cze 09, 2007 3:19 pm   

Jeszcze jedna sprawa, o której ciągle zapominam: IRC/czat. W studiu łączenie się z czatem przez zakładkę na stronie raz się udaje, raz nie. Nie ma jakiegoś sposobu, żeby ponownie uruchomić na kompie w studiu mIRC? To znacznie ułatwia życie, jak ma się od 4 wzwyż okienek na gg, a i czatujący w ten sposób potrafią niezłą bekę wspólnie kręcić.

I druga sprawa z tym związana: jak usiłuję zalogować się na czat z domu, dostaję po kolei takie komunikaty:
Cytat:
*** Please wait while registering connection
*** Looking up your hostname...
*** Checking Ident
*** Found your hostname
*** No Ident response
*** Banned na tym serwerze wymagany jest ident, sprobuj polaczyc sie z innym
*** Closing Link: ail38.neoplus.adsl.tpnet.pl (Banned)
*** Disconnected


Dzieje się to za każdym razem, więc wnioskuję, że to chodzi o logujących się z Neostrady (nie może chodzić o sam numer IP, w końcu w neo jest zmienny). Czemu korzystający z neo nie mogą wbić się na czata?
_________________
"Don't fuck with a Jedi Master, son"
 
 
     
korki 
Site Admin


Wiek: 38
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 186
Wysłany: Sob Cze 09, 2007 4:21 pm   

Gutol napisał/a:
aszaniaste trochę jest tylko to, że każdy agent nie może samodzielnie edytować danych swoich i swoich audycji...


wypraszam sobie, dane swoje mozesz edytowac jak najbardiej - w panelu admina, a dane swojej audycji... no coz, zaczalem to robic, ale mi nie wychodzilo i zaprzestalem, potem zapomnialem , moze jak bede mial chwilke to zrobie to.

co sie tyczy czata to nie wiem - to robil jaca, ale mozemy cos innego wykombinowac... nie opierajace sie na ircu, zeby nie bylo problemow z serwerami itp.
_________________
.:: KorKi ::.
"To protect and to serve"
http://www.goldenline.pl/orest-hrycyna

 
 
     
ania12scie 
Klaus Barbie


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Cze 2004
Posty: 791
Skąd: gda.
Wysłany: Sob Cze 09, 2007 5:48 pm   

Gutol napisał/a:
Bonk napisał/a:
od paru dni nie otwiera się nasza strona kiedy wpiszę www.radiosar.pl. Działa dopiero jako www.sar.pg.gda.pl. U Was jest tak samo?


Tak samo.

trzeba pewnie kliknac reset na serwerze. mialem sie wczoraj wybrac ale ostatecznie nie mialem mozliwosci. bedzie ktos przechodzil kolo saru dzisiaj/jutro? chodzi o tego mniejszego kompa. btw, tak sobie mysle, ale to nie na moje zdolnosci informatyczne i nie jestem pewien czy tak sie da: ustawienie w biosie czy w czyms restartu codziennie o np 5 rano (albo po zawieszeniu, ale to tym bardziej nie wiem czy sie da) moze by rozwiazalo problem wiszacego raz na jakis czas saru, hm?
_________________
Ceterum censeo Karthaginem delendam esse.

 
 
     
Brzoza 
Site Admin
Trójwymiar


Wiek: 38
Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 751
Skąd: Niedźwiednik
Wysłany: Sob Cze 09, 2007 6:09 pm   

No ja mam zaraz audycje :( Mam nadzieję, że wszystko będzie działać, bo coś nic nie leci w naszym radiu :(
_________________
trojwymiar@radiosar.pl
 
 
     
ania12scie 
Klaus Barbie


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Cze 2004
Posty: 791
Skąd: gda.
Wysłany: Sob Cze 09, 2007 6:32 pm   

wcisnij reset na tym malym kompie obok duzego, powinno pojsc :)
_________________
Ceterum censeo Karthaginem delendam esse.

 
 
     
Brzoza 
Site Admin
Trójwymiar


Wiek: 38
Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 751
Skąd: Niedźwiednik
Wysłany: Sob Cze 09, 2007 9:10 pm   

No to nic z tego. Najpierw mnie Orest naprowadzał przez telefon a potem sam przyszedł i nic nie wskóraliśmy :( Orest został w studio i dalej coś kombinuje, mam nadzieję, że mu się uda....
_________________
trojwymiar@radiosar.pl
 
 
     
korki 
Site Admin


Wiek: 38
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 186
Wysłany: Sob Cze 09, 2007 9:17 pm   

dupa
_________________
.:: KorKi ::.
"To protect and to serve"
http://www.goldenline.pl/orest-hrycyna

 
 
     
Gutol 
I like rusty spoons


Wiek: 42
Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 688
Skąd: Leonardo, New Jersey
Wysłany: Sob Cze 09, 2007 11:57 pm   

korki napisał/a:
wypraszam sobie, dane swoje mozesz edytowac jak najbardiej

Zwracam honor :oops: i bijąc się w głowę deseczką intonuję "Pies lesu domine, donna eis requiem" :mrgreen:
_________________
"Don't fuck with a Jedi Master, son"
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

© www.RadioSAR.pl 2002 - 2006
Mail to radio: sar@radiosar.pl or webmaster: KorKi
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 25