RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa Strona Główna RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa
www.RadioSAR.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
czy tylko ja się nie śmieję?
Autor Wiadomość
Ikoku
Gość
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 8:47 pm   czy tylko ja się nie śmieję?

dziś włączyłam radio Sar po raz pierwszy- moja qumpelka mi je poleciła. słucham właśnie programu o planktonie i zastanawiam się, czy ktoś się śmieje z tych konfabulacji, bo ja na nie rozumiem "co prowadzący mieli na myśli?". jeśli to gadanie o dupie Maryny alias planktonie miało bawić, to boję się, jak wygląda reszta programów?
 
 
rogue 
little growling girl


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 75
Skąd: stąd
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 11:05 pm   

Spojrzałam na godzinę, jesli masz na myśli "Szczury Eteru" a zapewne tak, to faktycznie, nie do każdego trafia ta jakże specyficzna audycja, ale mnie słuchanie Mateusza i Pawła zawsze bawi do łez. No cóż. De gustibus, etc.

Pocieszę Cię, że w ramówce bywają także audycje, które nie mówią o planktonie.
 
 
 
wish 
ciężki przypadek


Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 443
Skąd: Jotunheim
Wysłany: Wto Lut 21, 2006 2:49 pm   

W rzeczy samej, Szczury nader specyficzną, acz wielce oryginalną i jakościowo bezzarzutową audycją są :wink: Nie zniechęcaj się Ikoku, oprócz programów o planktonie i dupie Maryni (zgodnie z zasadą "dla każdego coś miłego", są i takie :lol: :wink: ) mamy jeszcze sporo innych, na pewno znajdziesz coś co przypadnie Ci do gustu :)

Pozdrawiam wszystkich z oflajnowych zaświatów 8)
_________________
"Z SARem tak jak z petami, showbiznesem i polityką...nie można tego rzucić jak się już spróbowało" [elwis]
 
 
kowal

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 8
Skąd: klikasz?
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 2:32 pm   

No i właśnie chyba o to chodzi w SARze, żeby było bardzo różnorodnie. Trochę programów poważniejszych, trochę luźniejszych, trochę muzycznych, trochę gadanych, trochę humoru czarnego, trochę absurdalnego. Ja akurat jestem świeżo po swojej pierwszej audycji i spotkała mnie po niej spora fala krytyki... Zarzutami były m.in. że ktoś się czuł jak w knajpie ;) , że było za dużo śmiechu prowadzących (co akurat rzeczywiście mogło drażnić), że czasem zdarzały się "przegięcia" z tekstami, itp.
Oczywiście, że błędy techniczne należy eliminować, ale od strony merytorycznej wpływać na prowadzących raczej się nie powinno. Może akurat niektórzy lubią takie a nie inne poczucie humoru. Jeśli komuś jednak strasznie nie podoba się jakaś audycja to polecam wyłączyć radio i przeczekać godzinkę, góra dwie, bo przecież dłużej raczej programy nie trwają.:)

Pozdrawiam
 
 
 
Sway 


Dołączyła: 10 Maj 2004
Posty: 364
Skąd: New Forest
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 8:13 pm   

''Nad różniastymi dźwiękami, brzdękami i koncepcjami muzycznymi przelatuje zatrzymując się na chwilę przy niektórych z nich raz dłużej raz krócej...''
Opis audycji Pepa swietnie oddaje klimat radia SAR.
To taka mała dygresja :wink:
Co do programu Szczurów - wymyka sie wszelkim definicjom.
Jesli nieco ezoteryczny, ale jakże ciekawy dialog o planktonie kogoś nie interesuje, zapraszamy do słuchania innych programów. Zazwyczaj są bardziej przystępne jesli chodzi o stronę merytoryczną :wink:
 
 
Gutol 
I like rusty spoons


Wiek: 42
Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 688
Skąd: Leonardo, New Jersey
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 8:20 pm   

Sway napisał/a:
Zazwyczaj są bardziej przystępne jesli chodzi o stronę merytoryczną :wink:
...i w tym tonie zapraszam ze swej strony w poniedziałki między 17 a 19 :lol: :wink:
_________________
"Don't fuck with a Jedi Master, son"
 
 
 
rogue 
little growling girl


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 75
Skąd: stąd
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 10:03 am   

Gutol, ja wiem, że MOI słuchacze wytrzymują tylko 4 sekundy, ale ja jeszcze mam w ogóle jakichś słuchaczy, a "przystępny ze strony merytorycznej" KoGut? :lol:
 
 
 
Gutol 
I like rusty spoons


Wiek: 42
Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 688
Skąd: Leonardo, New Jersey
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 11:46 am   

rogue napisał/a:
ja jeszcze mam w ogóle jakichś słuchaczy, a "przystępny ze strony merytorycznej" KoGut? :lol:
Musiałaś,nie? :twisted: Nie narzekamy,droga Rogue,bo nie mamy powodów :P

Wish,broń mnie :lol:
_________________
"Don't fuck with a Jedi Master, son"
 
 
 
wish 
ciężki przypadek


Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 443
Skąd: Jotunheim
Wysłany: Sob Mar 11, 2006 11:09 am   

KoGut jest audycją wielce bogatą i przystępną, jeżeli chodzi o stronę merytoryczną. Dawka psychologii na najwyższym światowym poziomie*, komentarze polityczno-obyczajowe**, świeże informacje ze świata showbiznesu***, od czasu do czasu wysublimowana erotyka**** i promocja awangardowych nurtów muzycznych*****, ku zauważalnemu ukontentowaniu słuchaczy******. To wszystko i o wiele więcej w każdy poniedziałek, między 17 a 19 :D

Gutol - numer konta wysłałem Ci mailem :lol:

Pozdrav 8)





---------------------------------------------
* - :arrow: psychotest z Glamour
** - :arrow: Eric Schwartz
*** - :arrow: Ich Troje na Eurowizji
**** - :arrow: Koczo mówiący "sutki"
***** - :arrow: Hatebeak
****** - :arrow: vox_populi :lol:
_________________
"Z SARem tak jak z petami, showbiznesem i polityką...nie można tego rzucić jak się już spróbowało" [elwis]
 
 
rogue 
little growling girl


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 75
Skąd: stąd
Wysłany: Sob Mar 11, 2006 1:01 pm   

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Obrona" roku :lol: Gutol, jak kiedyś popadniesz w jakieś tarapaty, nie wynajmuj raczej Wisha jako adwokata, bo u Twoich drzwi tak czy inaczej staną smutni panowie w czarnych garniturach :wink:

Gutol napisał/a:
Musiałaś,nie?


Musiałam, wybacz :wink: Mimo wszystko nadal jestem sobą przecież :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

© www.RadioSAR.pl 2002 - 2006
Mail to radio: sar@radiosar.pl or webmaster: KorKi
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 24