RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa Strona Główna RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa
www.RadioSAR.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
TECHNO :D:D
Autor Wiadomość
KaSiEnKa.

Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 2
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Nie Paź 02, 2005 7:12 pm   TECHNO :D:D

Elos ziomki! Tak sobie rozkminiam, ciekawa jestem kto z Was slucha techna, co o tym myslicie itd. A moze ktos tego nie znosi? HM?? Powymieniamy sie opiniami bo ja je kocham!! <pewnie jak wielu z Was> wiec zachecam do pisania, a macie jakies swoje ulubione kawalki? Ja polecam:
EVERY SINGLE DAY - Benassiego :) :)
Czekam na propozycje. Pzdr ! :wink:
_________________
"I am what I am" ...::PoPrOsTu::...
 
 
 
wish 
ciężki przypadek


Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 443
Skąd: Jotunheim
Wysłany: Nie Paź 02, 2005 9:11 pm   

Elos KaSiEnKo!
No cóż, jak to kiedyś napisał pan Maleńczuk: "nie dla mnie co to techno..." :wink: Ale chyba całkiem nieźle rozkminiłaś, bo pewnie znajdziesz tu takich z którymi pogadasz sobie na ten temat. Owocnej dyskusji :!: :)

Pzdr 8)
_________________
"Z SARem tak jak z petami, showbiznesem i polityką...nie można tego rzucić jak się już spróbowało" [elwis]
 
 
ania12scie 
Klaus Barbie


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Cze 2004
Posty: 791
Skąd: gda.
Wysłany: Nie Paź 02, 2005 11:15 pm   

ją ziom4lko! :D
muzyki niegitarowej az tak duzo nie slucham, ale jesli juz to psychedelic trance, troszke ambient, dark electro... takie rozne, techno mnie nie kreci ;] z zespolow polecam Sui Generis Umbra, kawalek 'Psychomachia' na przyklad. wez to skads wyhacz, rozkmin, wydżum, obczaj i powiedz jak wrazenia ;-)
_________________
Ceterum censeo Karthaginem delendam esse.

 
 
 
KaSiEnKa.

Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 2
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pon Paź 03, 2005 5:44 pm   Odpo ;)

Heheeey Wish ! Mam taka malutenka nadzieje, ze wszyscy chetnie wlacza sie do dyskusji :D Serdecznie Cie pozdrawiam :) .

Siema PiTeReG ;) postaram sie "obczaic" ten kawalek - obiecuje napisze jak wrazenia ;) narazie jednak zaczne poszukiwania ;) Ciebie rowniez pzdr! Pa - do uslyszenia :)
_________________
"I am what I am" ...::PoPrOsTu::...
 
 
 
pepo
Ciufakers


Dołączył: 04 Kwi 2003
Posty: 236
Skąd: iną:D
Wysłany: Sob Paź 22, 2005 5:12 pm   

słuchają słuchają techna, ale moze nie tego typu co Benassi [mimo wszystko dla mnie to bardzo słaby wykonawca ]
w muzy technicznej jest bardzo duza roznorodnosc, taka sama a nawet wieksza!! niz w tej wywodzącej sie od mocnych gitar itp.
jesli sie juz wniknie w tą działke, to mozna naprawde usłyszeć tą szeroką barwe dzwiekow [bennsais jest jakies taki siakis[to house ];), no ale od czegos trzeba zaczac:)]
jesli jzu jestesmy w nazwie techno to takie
acid techno- z charakterystycznym dzwiekiem syntezatora roland 303 [kultowa maszyna]
sa harddteki ze swoja mocą i energią, sa hardcory i odłam ich -frenchcore[jak ja to lubie:)]
sa spokojniejesze odmiany, sa odłamy, dnb, psytrance, house [ale ten stary jakos ten nowy mi nie podchodzi ], nu jazzy itp.
cała kultura tekowa, z plenerami
nojest tego sporo jest
na pocztek polecam postudiowac
http://www.di.fm/edmguide/edmguide.html

no i polecam audycje przydzwiek o 22 w poniedzialki
 
 
wish 
ciężki przypadek


Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 443
Skąd: Jotunheim
Wysłany: Nie Paź 23, 2005 12:38 pm   

pepo napisał/a:
a nawet wieksza!! niz w tej wywodzącej sie od mocnych gitar itp.

Pepo, to że odchodzę na radiową emeryturę nie oznacza że możesz bezkarnie wygłaszać na forum takie bluźniercze poglądy :twisted: :wink:
Ale jak wiadomo każda sroka swój ogon chwali, więc zostańmy przy tym że
Cytat:
roznorodnosc, taka sama

:wink:

Pzdr 8)
_________________
"Z SARem tak jak z petami, showbiznesem i polityką...nie można tego rzucić jak się już spróbowało" [elwis]
 
 
rogue 
little growling girl


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 75
Skąd: stąd
Wysłany: Nie Paź 23, 2005 2:08 pm   

Pepo ostatnio się pytał, czy metal też dzieli się na podgatunki, więc musisz mu wybaczyć Wish :lol: Prawdopodobnie czuje się osamotniony w obecności tak silnej ekipy SARowej rockow-metalowej \m/ 8)


... co nie znaczy, że ja też nie jestem otwarta na RÓŻNE klimaty muzyczne :wink: ostatnio polubiłam drum'n'bass i inne zjawiska przeróżne :wink:
 
 
 
Gość

Wysłany: Nie Paź 23, 2005 2:36 pm   

sory wish-to byla wypowiedz specjalnie kontrowersyjna;)
no wlasnie, czekam na uswiadomienie jak to z tymi podgatunkami rocka jest;)
bo co jak co to sie tylko do muzy technicznej nie ograniczam:)

rogue -a co takimi malymi literkami o tym dnb:)wstydziesz sie?;)
 
 
pepo
Ciufakers


Dołączył: 04 Kwi 2003
Posty: 236
Skąd: iną:D
Wysłany: Nie Paź 23, 2005 2:37 pm   

to mowilem ja, pepo ciufakers:)
 
 
wish 
ciężki przypadek


Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 443
Skąd: Jotunheim
Wysłany: Nie Paź 23, 2005 4:08 pm   

rogue napisał/a:
Prawdopodobnie czuje się osamotniony w obecności tak silnej ekipy SARowej rockow-metalowej \m/ 8)

"Razem nas bahato, nas ne podolaty..." \m/(><)\m/ :lol:

Cytat:
... co nie znaczy, że ja też nie jestem otwarta na RÓŻNE klimaty muzyczne :wink: ostatnio polubiłam drum'n'bass i inne zjawiska przeróżne :wink:

Ja też jestem otwarty na RÓŻNE klimaty muzyczne, Ci którzy słuchali swego czasu SwayWishProject mogą zaświadczyć :D :wink:

Pepo - a oto materiał do podszkolenia się w gatunkach metalu:

Piękna księżniczka uwięziona w zamku. Smok stojący na jej straży. Rycerz wysłany na ratunek... Przygody Shreka? Też, ale może to być dowolna inna bajka, a wszystko zależy tylko od muzycznych upodoba rycerza-wybawcy:
POWER METAL:
Bohater przybywa na białym jednorożcu, umyka smokowi, ratuje księżniczkę i kochają się w zaczarowanym lesie.
HEAVY METAL:
Bohater przybywa z kumplami na harleyach, zabija smoka bekając i pierdząc przy tym, opróżnia parę puszek z piwem i zabawia się z księżniczką.
VIKING METAL:
Bohater przypływa okrętem wikingów z drużyną brodatych Germanów, zabija smoka swoim potężnym toporem, zdziera zeń skórę i zjada go, gwałci księżniczkę na śmierć, kradnie wszystko co do niej należało, i na koniec podpala zamek.
DEATH METAL:
Bohater przybywa z lasu, cały oblepiony chrustem i igliwiem. Smok chce go odstraszyć ryczeniem, na co rycerz sam zaczyna ryczeć, tak, że smok wnet dostaje ze śmiechu ataku apopleksji i umiera w okrutnych męczarniach. Bohater przelatuje księżniczkę, po czym zdziera z niej skórę tarką do obierania warzyw.
BLACK METAL:
Bohater przybywa o północy dopiero co wstawszy z krypty (przez co okrutnie śmierdzi), zabija smoka, nabija jego zwłoki na pal przed zamkiem, upodla księżniczkę, odprawia rytuał wypicia jej krwi przed zabiciem, następnie korzystając z kości smoka i księżniczki, odprawia czarną mszę ku czci Swarożyca i Dadzboga. Dadzbóg przybywa na wezwanie i zabija rycerza.
GORE METAL:
Przybywa bohater, zabija smoka i rozrzuca jego wnętrzności przed zamkiem, gwałci i zabija księżniczkę. Następnie gwałci martwe ciało raz jeszcze, rozcina jej brzuch i wyjada jej wnętrzności. Wtedy gwałci padlinę kolejny raz, podpala zwłoki i dokonuje gwałtu po raz ostatni.
PROGRESSIVE ROCK:
Przybywa bohater z gitarą i gra 26 minutowe solo. Smok sam się zabija ze znudzenia, bohater dociera do sypialni księżniczki, gra kolejne solo używając wszystkich technicznych zagrywek i pasaży dźwięków, które opanował ostatnimi czasy w konserwatorium. Księżniczka ucieka, rozglądając się za rycerzem preferującym heavy metal.
GLAM ROCK:
Zjawia się bohater, smok pada ze śmiechu na jego widok i pozwala mu wejść do zamku. Bohater kradnie księżniczce kosmetyki i maluje cały zamek na piękny, różowy kolor.
PUNK:
bohater przybywa bez hełmu, bo mu na irokeza nie wchodzi, patrzy zdegustowany na zamek, kontestuje smoka, olewa księżniczkę, stwierdza, że bajki są no future, po czym oddala się w siną dal i posuwa pierwszą napotkaną żabę.
NU METAL:
Bohater przyjeżdża zajechaną Honda Civic, pojedynkuje się ze smokiem, ale ulega spaleniu po tym, jak zbyt niski krok w jego spodniach zapala się od smoczych płomieni.
INDUSTRIAL:
Przybywa bohater w połyskującym płaszczu, wykonuje obsceniczne gesty przed smokiem za co opuszcza krainę baśni w towarzystwie ochroniarzy.
GRIND METAL:
Zjawia się bohater, wykrzykuje coś zupełnie niezrozumiałego przez dwie minuty i odchodzi.
THRASH METAL:
Bohater przybywa, z prędkością światła wpada do zamku i ratuje księżniczkę, po czym gwałci ją w równie szybkim tempie (około 3 sekundy).
IN ABSENTIA PORCUPINE TREE:
Rycerz zabija smoka i uwalnia księżniczkę, po czym okazuje się że rycerz jest impotentem, księżniczka mężczyzną, a smok tylko tamtędy przechodził w drodze na piwo.
ROCK PSYCHODELICZNY:
Rycerz przybywa w kolorowej zbroi na głowie, zamiast hełmu ma wieniec z kwiecia, u boku dynda mu wielka faja wodna. Ani myśli walczyć ze smokiem. Wspólnie biorą kwasa po czym gapią się parę godzin przed siebie kontemplując przyrodę. Księżniczka w tym czasie nago pląsa po łące.
ZESPOŁY POKROJU CREED:
Rycerz jest mały i wątły. Jedzie na osiołku. Zbroje zrobił sobie sam, jednak po drodze zaczęła się rozpadać, ma więc na sobie tylko gdzieniegdzie kawałki blachy. Wyciąga osobiście wykuty wielki miecz dwuręczny, po czym upuszcza go. Parę razy próbuje podnieść wytężając się ze wszystkich sił. Nic z tego. Podbiega do smoka i z całej siły kopie go w kostkę. Smok patrzy na niego zdziwiony, po czym odgryza mu nogę. Rycerz dostaje furii i skacząc na jednej nodze bije go rękami. Smok odgryza mu drugą nogę i obie ręce. Bohater wykrwawia się na smoka starając się ugryźć go w palec. Smok zabiera zniesmaczoną całą sytuacją księżniczkę i wspólnie żyją długo i szczęśliwie.
MATH-ROCK
Rycerz przybywa w czarnej zbroi na pięknym, czarnym, rumaku. Spogląda na smoka smutnymi, czarnymi oczyma po czym milcząc wbija mu miecz dokładnie 2,5 cm poniżej serca. (jak wiadomo jest to najwrażliwsze miejsce na ciele smoków) Smok ginie. Rycerz kreśli mieczem na piasku dwa okręgi, wbija miecz w ziemię, pada na kolana i zaczyna płakać. Księżniczka podchodzi pytając co się dzieje. Rycerz odpowiada jej, że i tak nie zrozumie.

Pozdro 8)
_________________
"Z SARem tak jak z petami, showbiznesem i polityką...nie można tego rzucić jak się już spróbowało" [elwis]
 
 
MrJack 
Addicted to House


Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 49
Skąd: Golub-Dobrzyń,Toruń
Wysłany: Nie Paź 23, 2005 7:26 pm   Co do muzyki elektornicznej

Wish jak tu pięknie zaprezentował swój profesjonalizm, ale prawda rozmawiamy o techno czyli o elektronicznych bitach.Więc ja proponuje coś lżejszego od Bennego :) (nie czuje jak rymuje), trochę chill'u chilli Cafe Del Mar , Royksopp, Air , Bent , stoftowe uderzenia muzyki połączonej z Jazzem odmienią Twoją rzeczywistoś wszystko będzie takie lightowe , gorąco polecam.Jeżeli nie możesz zdobyć to zapraszam do mojego bloku muzycznego który jakoś nie bawem powinien sie pojawić w ramówce, trzeba jeszcze tylko pouzgadniać niektóre sprawy.Ogolnie zapraszam :D
 
 
 
rogue 
little growling girl


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 75
Skąd: stąd
Wysłany: Nie Paź 23, 2005 7:34 pm   

No, to teraz już wszystko wiesz, Pepo :lol: I Ty chcesz odejść, Wish? Ja tu zaraz jakąś rebelię wywołam :!:

I ja się wcale nie wstydzę mojego dnb 8) Tylko jeszcze za bardzo się na nim nie znam :oops:
 
 
 
ania12scie 
Klaus Barbie


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Cze 2004
Posty: 791
Skąd: gda.
Wysłany: Sro Paź 26, 2005 9:13 pm   

rogue napisał/a:
I ja się wcale nie wstydzę mojego dnb 8)

a ja mojego psychedelic goa trance'u! :D dzisiaj zrodzil sie w glowie mej pomysl robienia jakiegos niedlugiego bloku muzycznego tej muzyce poswieconego... ale musze sie jeszcze nad tym pozastanawiac, nie wiem, czy podolam ;]
_________________
Ceterum censeo Karthaginem delendam esse.

 
 
 
KONRAD
Gość
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 9:23 am   

KUPA
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

© www.RadioSAR.pl 2002 - 2006
Mail to radio: sar@radiosar.pl or webmaster: KorKi
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 25