RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa Strona Główna RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa
www.RadioSAR.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
koncert sistars
Autor Wiadomość
crog

Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 5
Skąd: wrzeszcz
Wysłany: Pon Gru 13, 2004 12:09 am   koncert sistars

witam wszystkich:)dzieki niespotykanemu zbiegowi okolicznosci i mojej dziewczynie shirce oraz markowi trafilem na koncert zespolu sistars,zostalem zwerbowany w celu przeprowadzenia wywiadu:) nie maja czasu na przygotwania ale posiadajac jakas wiedze na temat hh przeprowadzilem wywiad z wokalistka oraz basita zespolu,wszystko zostalo nagrane na waszym wstepnie,wywiad byl improwizacja ale w takich sytuacjach przy wyluzowaniu najlatwiej sie rozmawia,mam nadzieje ze efekty nie sa az takie tragiczne.koncert byl naprawde swietny,grupa pomimo malej liczby ludzi grala swietne kwalki oraz covery prowadzac rozmowe z uczestnikami.szkoda ze slaba rekalma koncertu spowodowala tak niska frekwencje.


btw.nie wiem zabardzo czy moge to tu napisac ale co tam hiphop jest moja pasja od 96 roku,posiadam spory zbior okolo 6 tys kawalkow,czesc znich jest niedostepna na rynku ani niedoznaleznia na necie,wiec zastawnaielm sie czy nie potrzebujecie kogos do prowadzenia audycji hhopowej pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez crog Wto Gru 14, 2004 7:42 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
barti


Dołączył: 03 Kwi 2003
Posty: 217
Skąd: ds1 pok 201A
Wysłany: Pon Gru 13, 2004 8:58 am   

hej

wydaje mi sie ze potrzebujemy i to jak najbardziej! bardzo takze potrzebujemy "nowych" ludzi do prowadzenia audycji zeby wprowadzic wiecej swierzosci. wiec popros swoja dziewczyne zeby Cie skontaktowala z ania tomczyk lub z krzyskiem kora i START!
_________________
Barti, I'm your ex...:)
 
 
 
crog

Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 5
Skąd: wrzeszcz
Wysłany: Pon Gru 13, 2004 3:03 pm   

:) swietnie jak tylko wroci z uczelni poprosze ja o jakies namiary na te osoby :P btw kiedy macie jakies spotkanie organizacyjne czy cosik zebym mogl poznac ludzi i dowiedziec sie co i jak :D mam nadzieje ze nie bedzie przeszkoda to ze jestem studentem innej uczelni :(
 
 
 
Gość

Wysłany: Pon Gru 13, 2004 5:49 pm   

hej crog ;) ja jestem bardzo za :D sama nie kryje sie ze swoją sympatią do hip - hopu wiec mysle, ze audycja o takiej tematyce to dobry pomysł :)
wszelkie info o zebraniu z pewnością uzyskasz od ani, krisa lub bartiego, tymczasem juz teraz witam w SARze :wink:
ps. ja rowniez nie jestem z polibudy, nie ma to zadnego znaczenia.
pozdrawiam :wink:
 
 
Sway 


Dołączyła: 10 Maj 2004
Posty: 364
Skąd: New Forest
Wysłany: Pon Gru 13, 2004 5:52 pm   

ups, zapomnialam sie zalogowac :roll:
powyzsza wypowiedz nalezy do mnie :lol:
 
 
shirka

Dołączył: 13 Lip 2004
Posty: 51
Skąd: Arrakis;)
Wysłany: Pon Gru 13, 2004 8:52 pm   

yes sir:)
kontakty przekazalam...
:)
pozdrawiam wszystkich :)
 
 
 
crog

Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 5
Skąd: wrzeszcz
Wysłany: Wto Gru 14, 2004 12:12 am   

jutro tfu to juz dzisiaj :P mam umowione spotkanie z krissem zobaczymy czy sie przydam do czegos :D i czy sar jest gotowy na przybycie "ziomala" z mocna iloscia dobrego nieznanego hiphopu :twisted:
 
 
 
Sway 


Dołączyła: 10 Maj 2004
Posty: 364
Skąd: New Forest
Wysłany: Wto Gru 14, 2004 12:41 pm   

sar jest gotowy. niewiadomo jak ze sluchaczami :wink:
pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

© www.RadioSAR.pl 2002 - 2006
Mail to radio: sar@radiosar.pl or webmaster: KorKi
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 24