RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa Strona Główna RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa
www.RadioSAR.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
czat na stronie SAR
Autor Wiadomość
pafcio
Gość
Wysłany: Sob Kwi 17, 2004 7:39 pm   czat na stronie SAR

Proponuje stworzyc czata na stronie, poniewaz IRC nie kazdemu dziala.... ja mam duze problemy i nie moge uczestniczyc w rozmowie w czasnie audycji... a jak bylby czat na www to kazdy moglby rozmawiac :D
Mam nadizeje ze ojciec prowadzacy mnie wyslucha :D
Pozdro
 
 
eMGieBe


Dołączył: 04 Kwi 2003
Posty: 155
Skąd: Gdansk <-> Elblag
Wysłany: Nie Kwi 18, 2004 12:14 am   to dobry pomysl...

Uwazam, ze CZAT lub KAWIARENKA "SAR", to bylby dobry pomysl.
Nie kazdy musi miec IRCa (ja osobiscie nie mam ;) ). A dzieki temu, ze to tylko WWW (+ ewentualnie jakis plugin), to jest latwiej...

Pozdrawiam!

Michal "eMGieBe" Giorew, RezySAR
 
 
Jaca

Dołączył: 04 Paź 2003
Posty: 220
Wysłany: Nie Kwi 18, 2004 2:16 am   

A dlaczego ma być łatwo? Jeśli komuś zależy na porozmawianiu na ircu to włoży odrobinę wysiłku żeby się połączyć. Poza tym rozdzielanie dyskusji na dwa "miejsca" nie pomoże nikomu w wymianie poglądów i uwag.
Nie każdy musi mieć irca, ale też nie każdy musi mieć połączenie z internetem a nawet komputer (odbiorniki radiowe też nie są obowiązkowe). Ale skoro już to wszystko ma to program do irca to mały pikuś. Można np kogoś poprosić o pomoc w konfiguracji programu ;)

Pozdrawiam
Jacek
 
 
eMGieBe


Dołączył: 04 Kwi 2003
Posty: 155
Skąd: Gdansk <-> Elblag
Wysłany: Nie Kwi 18, 2004 9:44 am   to moze inaczej...

to moze sformuluje to inaczej:
"Czy jest jakas nakladka na strone WWW, ktora powoduje, ze ktos poprzez WWW moze sie laczyc z kanalem IRCowym"?

Ja osobiscie kiedys mialem IRCa... o malo sie nie uzaleznilem, dlatego teraz IRCa z zalozenia nie instaluje... bo brak mi czasu, a jak sie wejdzie na chwile, to zostaje sie dluzej... Czasem chce cos przekazac prowadzacym i nie mam jak... wiec dzwonie do studia, ale nie wszyscy odbieraja...

Niech juz w studiu bedzie IRC... ale zeby byla jakas mozliwosc "uczestnictwa w kanaler IRCowym za pomoaca WWW"...

A tak z innej beczki, to wiadomo, ze jak ktos bedzie chcial sie skontaktowac, to da rade - jest tyle drog, ze chyba zadne radio tyle nie ma:
- mail
- post ze strony
- IRC
- telefon
- zwykly list...
- poczta pantoflowa... ;)

No... to by bylo na tyle... ;)
Pozdrawiam!

Michal "eMGieBe" Giorew, RezySAR :)
 
 
wish 
ciężki przypadek


Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 443
Skąd: Jotunheim
Wysłany: Nie Kwi 18, 2004 12:37 pm   

Jaca napisał/a:
A dlaczego ma być łatwo? Jeśli komuś zależy na porozmawianiu na ircu to włoży odrobinę wysiłku żeby się połączyć.


Ale złośliwy ten mój bliźniak :twisted:

Akurat problem pafcia znam, i wiem że nie chodzi o niechęć, tylko o jakieś głupie komunikaty z serwera przy próbie łączenia...ale faktycznie, kanał ircowy + chat = niezły ba...łagan :wink: Nie wiem czy jest taki skrypt o jakim pisze Michał (ale jak nie ma, to wiem kto pisze pomysłowe skrypty... :wink: ), ale jakby co faktycznie zawsze zostaje kontakt przez stronę...ja w czasie audycji mam skrzynkę cały czas otwartą i co jakiś czas ją odświeżam, więc nie ma niebezpieczeństwa że wiadomość nie dojdzie :)
_________________
"Z SARem tak jak z petami, showbiznesem i polityką...nie można tego rzucić jak się już spróbowało" [elwis]
 
 
Jaca

Dołączył: 04 Paź 2003
Posty: 220
Wysłany: Nie Kwi 18, 2004 3:16 pm   Re: to moze inaczej...

RezySAR napisał/a:
to moze sformuluje to inaczej:
"Czy jest jakas nakladka na strone WWW, ktora powoduje, ze ktos poprzez WWW moze sie laczyc z kanalem IRCowym"?


I ta myśl jest genialna :D :D:D:D

Jasne, że coś takiego istnieje :)

Zaraz się pobawię :)
wish napisał/a:
Ale złośliwy ten mój bliźniak

Przepraszam....w późnonocnych godzinach odzywa się we mnie ta odrobina zła, która chyba tylko przez przypadek oderwała się od reszty :D
 
 
wish 
ciężki przypadek


Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 443
Skąd: Jotunheim
Wysłany: Nie Kwi 18, 2004 4:10 pm   Re: to moze inaczej...

Jaca napisał/a:
w późnonocnych godzinach odzywa się we mnie ta odrobina zła, która chyba tylko przez przypadek oderwała się od reszty :D


Idąc tym tropem, we mnie we wczesnych godzinach porannych (ew. w okolicach południa) powinno odzywać się dobro... :D Postaram się zaobserwować to zjawisko... :wink:
_________________
"Z SARem tak jak z petami, showbiznesem i polityką...nie można tego rzucić jak się już spróbowało" [elwis]
 
 
Jaca

Dołączył: 04 Paź 2003
Posty: 220
Wysłany: Nie Kwi 18, 2004 6:41 pm   

http://sar4.ds.pg.gda.pl/cgi-bin/irc/irc.cgi

Baw się dobrze pafcio :D
 
 
eMGieBe


Dołączył: 04 Kwi 2003
Posty: 155
Skąd: Gdansk <-> Elblag
Wysłany: Pon Kwi 19, 2004 8:36 am   WOW!

Jaca, You're the man!

Kurcze... od ponad roku zastanawialem sie, czy instalowac IRCa, czy zapytac kogos o nakladke... i w koncu, dzieki "interwencji" jednego z naszych sluchaczy i dosc ozywionej dyskusji na kanale - mamy nakladke laczaca WWW z IRCem! WYPAS! :)
Dziekuje wszystkim, ktorzy wzieli udzial w tej wymianie "blyskotliwych mysli" i temu, kto to zrealizowal!

Michal "eMGieBe" Giorew, RezySAR ;)
 
 
pafcio
Gość
Wysłany: Pią Kwi 23, 2004 6:40 pm   

ale co mi z tej nakaldki irc' na www, jak ja mam zaistalowango irac i skonfigurowanego tylko nie moge sie polaczyc do serwra IRC wyskakuje jak zwykle komunikat jaki K-LINK lub cos podobnego nie pamietam juz. I dlatego chcialbym aby calkowicie przeniesc dyskusje na www... ale wiem ze to napewno nie zostanie zrealizowane...
 
 
pafcio
Gość
Wysłany: Pią Kwi 23, 2004 6:42 pm   

odwoluje moje poprzednie slowa juz wszytko dziala :D gratuluej wykonania
 
 
eMGieBe


Dołączył: 04 Kwi 2003
Posty: 155
Skąd: Gdansk <-> Elblag
Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 7:27 pm   to fajnie ;)

No to dobrze... Ciesze sie w imieniu redakcji... :) :) :)

Pozdrawiam!
Michal "eMGieBe" Giorew, RezySAR :)

P.S: A swoje posty mozna edytowac ;)
 
 
Jaca

Dołączył: 04 Paź 2003
Posty: 220
Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 8:07 pm   Re: to fajnie ;)

RezySAR napisał/a:
P.S: A swoje posty mozna edytowac ;)


o ile jest się zarejestrowanym :wink:
 
 
Sway 


Dołączyła: 10 Maj 2004
Posty: 364
Skąd: New Forest
Wysłany: Sob Maj 15, 2004 11:45 am   

reasumując - mlask ;-) (tak, rozwazylam umieszczenie tej jakze krotkiej wypowiedzi w tematach off topicznych, ale takowych brak :D )
pzdr!
 
 
wish 
ciężki przypadek


Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 443
Skąd: Jotunheim
Wysłany: Sob Maj 15, 2004 5:25 pm   

Sway napisał/a:
reasumując - mlask ;-)


Hmm...płacisz Zgryzlakowi prawa autorskie do tekstu? :wink:
_________________
"Z SARem tak jak z petami, showbiznesem i polityką...nie można tego rzucić jak się już spróbowało" [elwis]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

© www.RadioSAR.pl 2002 - 2006
Mail to radio: sar@radiosar.pl or webmaster: KorKi
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 24