RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa Strona Główna RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa
www.RadioSAR.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Głośnik 2007
Autor Wiadomość
Bonk 
Kataryna

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 340
Skąd: Ustka/Gdańsk
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 3:47 pm   

W niedzielę na koncercie, na którym grała Ćma było ok. 40 osób. Czy można tu mówić w jakimkolwiek stopniu o gwieździe?
 
 
     
Brzoza 
Site Admin
Trójwymiar


Wiek: 38
Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 751
Skąd: Niedźwiednik
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 4:59 pm   

A ja tam się ciesze z tego co jest. Nie znam żadnej z tych kapel i nie mam pojęcia jaki rodzaj muzyki grają, ale i tak przyjdę, żeby ich poznać i żeby się dobrze bawić :) Dobra robota Jarek :)
_________________
trojwymiar@radiosar.pl
 
 
     
Anka

Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 7
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 6:14 pm   

Jersey Gambol napisał/a:
Mam tylko wrażenie, że nic Ci się w tego rocznym Głośniku nie podoba


łomatko oczywiście, że to nieprawda.
Gdyby mi się nie podobało, to bym się nie wypowiadała w tym temacie, to bym nie wybierała się na tą imprezę... a przede wszystkim nie pisałabym, że zapowiada się ciekawie ;)
I jeszcze jedno - panie organizatorze ;) Od trzech lat ponad nie słyszałam Milczenia Owiec i nareszcie będę miała możliwość znów ich posłuchać.

Zadowolony? :mrgreen:
 
     
Jersey Gambol
Loudland


Dołączył: 17 Sty 2006
Posty: 422
Skąd: Nowy Port
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 6:22 pm   

Bardzo :) W takim razie do zobaczenia 18 maja w Kwadratowej :)
 
 
     
elrond

Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 2
Wysłany: Nie Cze 03, 2007 1:09 pm   Zgadzam się z Anką.

Bonk napisał/a:
W niedzielę na koncercie, na którym grała Ćma było ok. 40 osób. Czy można tu mówić w jakimkolwiek stopniu o gwieździe?


Tak się składa, że byłem na tym koncercie i został totalnie spierdolony przez Wasz samorząd, jak można robić koncert nie wieszając nigdzie plakatów, nie dając informacji do netu ani nawet na stronę kwadratu a potem się dziwić że było mało osób. Totalne nieróbstwo, nie wiem wyciąganie kasy czy co. NIe pochwalam tego. AKURAT NA TYM KONCERCIE WIELKA GWIAZDA SUCCUMB TEŻ GRAŁ i jakoś więcej osób nie było, więc mówienie że oni są gwiazdą a Ćma nie jest głupotą, szczególnie że grają zupełnie co innego i że Ćma grała ostatnio sporo razy w 3mieście, Succumb zresztą też.
Milczenie owiec to straszne gówno moim zdaniem a Kangaroz już dawno przygaśli. Kto w ogóle wygrał? bo nie mogłem wpaść a jestem ciekawy.
Koncert Głośnika to zupełnie inna organizacja, jestem Waszym fanem.
pozdro
 
     
Jersey Gambol
Loudland


Dołączył: 17 Sty 2006
Posty: 422
Skąd: Nowy Port
Wysłany: Nie Cze 03, 2007 3:25 pm   

Po pierwsze to nie "Nasz" Samorząd tylko Polibudy. Po drugie nikt nie napisał, że Succumb jest gwiazdą w odróżnieniu od Ćmy. Przecież Succumb brał udział w konkursie czyli części dla młodych kapel, a Ćmy po prostu nie było gdzie umieścić.
Pięknie podsumowałeś działalność MO i Kangaroz. Osobiście też nie przepadam za tą drugą kapelą, ale jeśli już ich krytykuje publicznie to staram się jakoś to argumentować.
Ostatnio zmieniony przez Jersey Gambol Pon Cze 04, 2007 6:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
emila 


Wiek: 42
Dołączyła: 21 Maj 2005
Posty: 573
Skąd: Lębork
Wysłany: Nie Cze 03, 2007 4:20 pm   

elrond napisał/a:
Kto w ogóle wygrał? bo nie mogłem wpaść a jestem ciekawy.

Wygrał właśnie Succumb. Zobaczymy co dalej z tego wyjdzie :smile:
elrond napisał/a:
Koncert Głośnika to zupełnie inna organizacja, jestem Waszym fanem.
pozdro

Mam nadzieję, że nim pozostaniesz i zapraszamy za rok.
_________________
Nie pocieraj lampy,jesli nie chcesz,zeby wyszedl dżin
 
 
     
elrond

Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 2
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 11:37 am   argumenty:)

OK proszę argumenty. Milczenie Owiec może i grało dawno temu spoko, ale potem wkręcili sobie chęć podbicia radiosłuchaczy i zaczęli grać coś w rodzaju trochę lepszych ŁEZ. Czyli pop rock. Z kariery wyszły nici a tylko zepsuli sobie styl. Kangaroz trochę się zagubili w tym swoim olsztynie a zapowiadał się dobry zespół. Jest teraz po prostu dużo fajnych naprawdę zespołów z klimatem, które pewnie zagrałyby za mniejszą kasę a pokazały większą klasę, że tak zarymuje:) Mam nadzieje, ze teraz nikt nie ma pretensji. Co do samorządu to myślałem że radio sar jest jakoś powiązane z pg dlatego tak napisałem.
 
     
Jersey Gambol
Loudland


Dołączył: 17 Sty 2006
Posty: 422
Skąd: Nowy Port
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 12:52 pm   

Owszem, radio SAR jest powiązane z PG, ale nie wszyscy jego pracownicy.
Co do Kangaroz to zgodzę się z wszystkim poza tym, że zanosili się na dobry zespół...
Jeśli chodzi o Milczenie to jesteś najwyraźniej źle poinformowany. Tak się składa, że właśnie powstaje drugi album a kapelą zainteresowany jest wydawca z Anglii. Raczej ciężko mówić tu zakończeniu kariery... Jeśli chodzi natomiast o sam styl MO to wg mnie nie ma to nic wspólnego z Łzami! Nie wiem czy przesłuchałeś "Twarze" ale jedynie wolniejsze partie Oli mogą kojarzyć się z poprockiem, ale to chyba normalne w wypadku ballad? A "Don't Cry" nie brzmi jak porock? A "No More Tears"? Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność. Reszta materiału Milczenia to zdecydowanie muzyka bliższa choćby O.N.A.
Zresztą to kapela która cały czas ma na koncie tylko jedną płytę, ciężko tu mówić o "zepsuciu" swojego stylu. Z takimi wyrokami zaczekaj do kolejnego krążka.
 
 
     
Beata 
News wilk razy kilka


Dołączyła: 10 Paź 2006
Posty: 85
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 5:38 pm   

a ja tak z innej beczki.dopiero dzis zauwazylam literówkę na plakacie:P
 
     
Jersey Gambol
Loudland


Dołączył: 17 Sty 2006
Posty: 422
Skąd: Nowy Port
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 5:59 pm   

Tak, literówka jest genialna :) Brak "l" jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale dodatkowe "g" już nie bardzo :) To wszystko przez to, że plakat na szybko był robiony :/
 
 
     
Krzycki 
Prezenter/Poeta


Wiek: 39
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 329
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 6:40 pm   

Ja dopiero zauważyłem jak powiedzieliście, a powiesiłem trochę tych plakatów z pepo.

pzdr
_________________
www.krzysztofborzycki.art.pl
 
 
     
Anka

Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 7
Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 5:04 pm   

co z Głośnikiem 2008? Odbędzie się?
 
     
emila 


Wiek: 42
Dołączyła: 21 Maj 2005
Posty: 573
Skąd: Lębork
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 5:08 pm   

Odbedzie :grin: Niedługo podamy konkretną datę.
_________________
Nie pocieraj lampy,jesli nie chcesz,zeby wyszedl dżin
 
 
     
Bonk 
Kataryna

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 340
Skąd: Ustka/Gdańsk
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 10:08 am   

25 maja, w sobotę podamy zespoły biorące udział w przeglądzie.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

© www.RadioSAR.pl 2002 - 2006
Mail to radio: sar@radiosar.pl or webmaster: KorKi
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 24