RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa Strona Główna RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa
www.RadioSAR.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
fundacja proequo prosi o glosy=dozywienie zwierzat
Autor Wiadomość
Beata 
News wilk razy kilka


Dołączyła: 10 Paź 2006
Posty: 85
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 3:49 pm   fundacja proequo prosi o glosy=dozywienie zwierzat

Zrezygnowała z wygodnego zycia i poswięciła się ratowaniu.
Działa sama, nie ma nikogo. Sama zdobywa karmy, leki, sama wozi zwierzęta do klinik...
Dziś jej sytuacja jest bardzo nieciekawa. Nie ma karm, ani środków na nie.

Siano dokupuje z dnia na dzień, to samo z karmami dla psów i kotów.


Cyt z Aktualności www.proequo.pl
...Brakuje na wszystko - na karmę dla psów i kotów, na szczepienia, na paliwo, na prąd, pasze... nie mówiąc już o pilnej sterylizacji Mroka oraz kastracji Mańka i Doktora Murka... o usunięciu guza na głowie Mańka i oddaniu do badań histopatologicznych, o ratowaniu poważnie uszkodzonej łapy Stronga... W trybie natychmiastowym trzeba uzupełnić zapasy siana dla koni!....

...Problemy finansowe pojawiły się akurat, gdy wszystko wyszło na prostą. Po inspekcji TOZu dostałam bardzo pozytywną opinię na temat przebywających pod moją opieką zwierząt, udało się nawiązać kontakt do adopcji psów za granicę, a pierwsze konie pojechały do nowego opiekuna.
Niestety, bez pieniędzy nie da się pomagać. Z bólem serca zdecydowałam o nieprzyjmowaniu kolejnych psów i kotów pod opiekę. Zwierzęta trzeba żywić, leczyć. Boję się myśleć, co robią z nimi właściciele po odesłaniu z kwitkiem. Porzucają? Usypiają? Mam te zwierzęta przed oczami. Ich ufne spojrzenia. Jedyne, co mogę, to /i]pomyśleć wtedy "przepraszam, nie dałam rady"..."


Dlatego zwracamy się w imieniu Sandry z serdeczną prośbą o wzięcie udziału w głosowaniu na stonie www.krakvet.pl
Kazdy oddany głos to szansa na dokarmienie zwierząt.

Proszę, pomóżmy Sandrze pomagać....

Krótka instrukcja głosowania dla niezarejestrowanych i przypomnienie dla pozostałych

1. wchodzisz na stronę www.krakvet.pl
2. wciskasz link Forum
3. wciskasz link Rejestracja
4. wyskakuje opis, a Ty wciskasz „zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat”
5. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka i wciskasz „wyślij”;
6. dostajesz na maila (często laduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link;
7. znowu wchodzisz na Forum Krakvetu i wciskasz „Zaloguj się by sprawdzić wiadomości”
8. logujesz się wpisując nazwę użytkownika i hasło;
9. przeniesie Cię do Twoich prywatnych wiadomości
10. wciskasz „Forum www.krakvet.pl Strona Główna”
11. na forum wybierasz Forum , potem dział "sklep"
12. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc-luty 2008”
13. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz Sandra Koćmiel Pro Equo i klikasz pod ankietą „wyślij”.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

© www.RadioSAR.pl 2002 - 2006
Mail to radio: sar@radiosar.pl or webmaster: KorKi
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 24