RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa Strona Główna RadioSAR - Studencka Agencja Radiowa
www.RadioSAR.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
uwaga
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 8:59 pm   uwaga

Oj ludzie ludzie...
Fajnie uslyszec 1 kwietnia o konkursie ad Igrzysk Olimpijskich, do ktorego mozna bylo sie zglaszac do 30 marca (tego samego roku nawet :shock: ). Ciekawe czy data deadline'u zostala celowo zatajona i po prostu poziom info macie gdzies :twisted: ...

Uwazajcie tylko na szefa informacji, bo wiosna sie zaczela i moze sie obudzic ze snu zimowego :lol:
 
 
Shlooman

Dołączył: 06 Kwi 2003
Posty: 34
Wysłany: Pią Kwi 02, 2004 2:36 pm   

Nie da się ukryć, że wczoraj był 1 kwietnia (dla niewtajemniczonych: prima aprilis), w związku z czym na każdego wszędzie mogły czyhać niekoniecznie wiarygodne informacje podrzucone przez złośliwe chochliki. No ale spostrzegawczości gratuluję i zapewniam, że poziom informcji wcale nie jest nam obojętny...

Tyle z mojej strony....
Pozdrawiam
 
 
Gość

Wysłany: Sob Kwi 03, 2004 12:06 pm   

To w czwartki chyba cos czesciej jest prima aprilis niz tylko 1 kwietnia, gdyz nie pierwszy raz niewiarygodne/nieaktualne informacje pojawiaja sie akurat w ten dzien tygodnia..
 
 
wish 
ciężki przypadek


Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 443
Skąd: Jotunheim
Wysłany: Nie Kwi 04, 2004 12:18 am   

Anonymous napisał/a:
nie pierwszy raz niewiarygodne/nieaktualne informacje pojawiaja sie akurat w ten dzien tygodnia..

Tak? A gdzie :?: Bo w SARze jeszcze na takowe nie trafiłem :twisted:
_________________
"Z SARem tak jak z petami, showbiznesem i polityką...nie można tego rzucić jak się już spróbowało" [elwis]
 
 
Gość

Wysłany: Nie Kwi 04, 2004 9:50 am   

wish napisał/a:

Tak? A gdzie :?: Bo w SARze jeszcze na takowe nie trafiłem :twisted:


Zatem jesli sluchasz serwisu newsowego, to pewnie z innych powodow niz poznanie zapowiedzi rzeczy, ktore beda mialy miejsce w 3miescie :twisted:
 
 
wish 
ciężki przypadek


Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 443
Skąd: Jotunheim
Wysłany: Nie Kwi 04, 2004 12:10 pm   

To, z jakich powodów słucham, nie czyni mnie głuchym na treść tego, co słyszę :twisted:
A skoro jest tak jak piszesz, to czemu, drogi Gościu, nie zgłaszałeś swoich uwag wcześniej :?: 8)
_________________
"Z SARem tak jak z petami, showbiznesem i polityką...nie można tego rzucić jak się już spróbowało" [elwis]
 
 
mario

Dołączył: 04 Kwi 2003
Posty: 97
Wysłany: Nie Kwi 04, 2004 3:53 pm   

Zgadzam sie z Wishem,a wybranie 1 kwietnia na poinformowanie o błędach jakie miały miejsce w serwisarze nie czyni je wiarygodne. :)
Jednoczesnie chce powiedziec ze przyjałem do wiadomosci Twoje krytyczne uwagi , i ze beda uwzglednione.
pozdrawiam
_________________
mario
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

© www.RadioSAR.pl 2002 - 2006
Mail to radio: sar@radiosar.pl or webmaster: KorKi
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 26